KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13475028

nr 1347 5028

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad EL, komposition, 46x30 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

600 kr

måndag 14 september 2020
kl 20:14:25